23
Jūn
08

Saullēkts.

Šonakt ir skaists saullēkts.

Tādas sārtas debesis, ja es ticētu, ka ir kāds, kurš mūsu debesis var izmantot par audeklu, es teiktu, ka šis kāds šorīt spēlējās ar gaišajiem pasteļu toņiem. Zils, rozā, netīšs plaukstas vilciens.. ak, izsmērējās! nekas. tā izskatās labāk.

bet patiesībā, man vajadzētu gulēt. Nākošā nakts ir tie svētki kuros nedrīkst gulēt, ja? Piedodiet, es kalendāru nepazīstu. Vai pareizāk sakot – atsakos pazīt.

Jā, rīt. Šodien pareizāk sakot.

Man solās būt liela jautrība. Jūras krastā, visu nakti, ģimenes lokā. To, ka es negribu jel kur būt kopā ar savu dievināto māsu, es varu teikt vai neteikt. Svētkos taču ir jābūt kopā, jāsež kautkur, velnsviņzin kur un jābojā citiem garastāvoklis.

Nē, patiesīgbā, man ideja par palikšanu pie jūras, pa nakti patīk. ^^ Pat ļoti.

Bet ne kā Jāņu pavadīšanas variācija. Un ne ģimenes lokā. Pareizāk sakot – māsas sabiedrībā. Šķiet, ka mēs esam spējīgas sakašķēties bez vārdiem, nokaitināt viena otru ar eksistēšanu vien.

Starp citu, es tomēr izveidoju klabi. Nezinu kāpēc tieši un kāpēc tagad. Laikam, vienmēr vajag kādu baltu vietu, kurā var sākt visu no jauna, baltu pirmo lapu.

Un Freijs mani ietekmē. *smīn* vairāk vai mazāk. Jau otro dienu [ja pašlaik neatdzīvojas mana laika izjūtas neesamība] es klausos to ko viņa ieteica. Labi, ne tikai to, bet pārsvarā smago mūziku. Miermīlīgākais kas ir bijis – Emilie Autumn, kas pirms tam bija smagākais/depresīvākais, ko es mēdzu atļauties, kamēr nebiju viena mājās.


2 Atbildes to “Saullēkts.”


  1. 8. aprīļa. 2016. 2:10 pm

    izskatās, ka šis blogs ir aizgājis pa skuju taku

  2. 19. janvāris. 2021. 10:13 pm

    Jā, sen nav nekas bijis


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s
Pr Ofēliju un viņas webkladi.

Melna tinte un balti rūtotas lapas - vislabākais veids, kā neaizmirst. Baltizils monitors un sudrabmelna klaviatūra - veids, kā izprast, atdot izprasto un aizmirst.
Bez lasītājiem.

Blogs var saturēt morāles normām neatbilstošus materiālus.

Mirkļa gaismā.

Hronikas.

Dienas, kā asi sodrēji.

jūnijs 2008
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Klade no somas izvilkta

  • 3 304 reizes.

%d bloggers like this: